Logo icon

2020. gada dienrādis PADOMNIEKS

Kategorija Literatūra, apkaime: Rīga, Latvija, autors: Alīna Dukāte


2020. gada dienrādis ar ikdienas un motivācijas padomiem katru dienu!

100€  līdz šim no   1,000€
100€  /   1,000€
0 Sekundes atlikušas

100€ (10%)

2 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,000€ līdz Decembris 04, 2019 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Elegants, krāšņs, unikāls dienrādis 2020. gadam, tiem, kuri vēlas smaidīt, iedvesmoties, uzdrīkstēties un darīt! Tas ir ikdienas sabiedrotais, kas sniedz plašas zināšanas katru dienu.

"Lai pasaule kļūtu labāka mums vienam ar otru ir jādalās, piemērām, ar padomiem! Turot tos noslēpumā, mēs ilgāk mēģināsim rast risinājumus savām kļūdām. Esmu par to, lai palīdzētu un dalītos ar citiem savā pieredzē!” uzsver Alīna Dukāte, projekta PADOMNIEKS autore un dizainere.

PADOMNIEKS ir 2020. gada dienrādis, kas iekļauj, iespējams, Tev vēl nezināmus ikdienas un motivācijas padomus, kurus snieguši dažādu profesiju pārstāvji, arī Latvijā atpazīstamas personas, piemērām, aktrise Agnese Zeltiņa, modes un stila lietpratēja Žanna Dubska, radio STAR FM ētera personība Maija Rozīte-Krištopāne, restorāna Entresol šefpavārs Raimonds Zommers, aktieris Gints Andžāns, mūziķis Kaspars Zlidnis, u.c. Image title

"Veidojot šo dienrādi vēlējos, lai tas atšķiras no citiem, lai katru dienu būtu kāds, kas motivētu, atbalstītu. No citiem plānotājiem tas atšķiras ar to, ka uzmanība ir veltīta dažādiem padomiem, kas ikdienā būs noderīgi. Sāc dienu atvērot jaunu lapu, izlasi padomu un centies to izpildīt! Iespējams, ka kādu padomu ir sniedzis Tev pazīstams cilvēks.”

Projektu bankas atbalsts (tipogrāfijas izdevumu segšanai) sniegs iespēju šai idejai kļūt par realizētu projektu!

PADOMNIEKS ir lieliskā dāvana gan sev, gan mīļajiem, lai iesāktu 2020. gadu! Image title Image title Image title

Izmērs 10,5x14,8 cm, 416 lapaspuses, 366 padomi. 3 vāku krāsas - sarkana, zila un melnā. Uz vāka zelta folijspiede.

Atbalstot šo projektu un veicinot tā realizāciju, kāds būs priecīgs un pateicīgs iegūt šo padomu rokasgrāmatu/dienrādi, jo padomi mēdz būt tik vajadzīgi dažādās dzīves situācijās.

Alīna Dukāte

Par Alīna Dukāte

2020. gada plānotāja PADOMNIEKS idejas autore un dizainere. Man ir svarīgs mana darba rezultāts un Jūsu gandarījums!

Uzdod jautājumu