Logo icon

25 kūkas un viena svecīte?

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Jelgava, Latvija, autors: Biedrība "Laipa"


Tautas deju kolektīvs "Laipa" šā gada 1.jūnijā savā 25 gadu dzimšanas dienā veidojam svētkus ģimenēm ar visīpašakajiem bērniņiem.

755€  līdz šim no   750€
755€  /   750€
0 Sekundes atlikušas

755€ (100%)

33 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Maijs 24, 2019
balsot0

Mēs esam traki, enerģiski, mūžam jauni vidējās paaudzes tautas deju kolektīva "Laipa" dejotāji no Jelgavas. Kopā esam 27 un mūsu kopējais vecums ir 1201 gads (iespaidīgs vecums 😅 ), kas 2 reizes nedēļā diezgan vēlos vakaros satiekamies, lai smeltos enerģiju latviešu tautas dejā un tālāk ar šo enerģiju dalītos ar citiem. Bet mēs mākam ne tikai dejot, daudzi no mums skrien, slēpo, piedalās piedzīvojumu sacīkstēs, orientējas un dara vēl daudz un dažādas interesantas lietas, un dejošana ir tikai viena no tām. Šoreiz mēs metamies jaunā, mums vēl nezināmā izaicinājumā. Šogad 1. jūnijā "Laipa" svin savu 25. dzimšanas dienu. Mums šķita, ka esam pietiekami veci, lai iztiktu bez dāvanām, tādēļ mēs esam nolēmuši svētkus radīt tiem, kas tos ir visvairāk pelnījuši - bērniem ar īpašajām vajadzībām un viņu vecākiem. Savā dzimšanas dienā mēs ne tikai dāvināsim savu koncertu, bet arī radošās darbnīcas un, protams, jubilejas kūku (būtu jau labāk 25 kūkas un tikai vienu svecīti, vai ne?) Un vai var būt lielāks gandarījums, kā kādam radīt prieku savos svētkos? Mēs ceram, ka ar jūsu palīdzību tas izdosies 👼 !

Image title

Image title

KAS? KUR? KAD?

JELGAVĀ 1. JŪNIJĀ ( Bērnu aizsardzības dienā!) 15.00-19.00 K. Barona ielā 6, skvērā aiz kultūras nama.

PASĀKUMA PLĀNS?

  1. Pirms koncerta 15.00-17.00 2 stundu garumā šiem bērniem paredzētas dažādas radošās darbnīcas - bērni kopā ar vecākiem līmēs, griezīs, taisīs savu pirmo (iespējams) paša darbināmo lelli, locīs balonus, satiksies ar pasaku tēliem, tiks pie sejas zīmējuma vai hennas tetovējuma, taisīs laivas, kas darbojas uz tvaika dzinēja un piedalīsies laivu ātrumsacensībās, ēdīs končas , baudīs citu mazo jelgavnieku priekšnesumus un priecāsies par mazajiem dzīvnieciņiem

  2. 17.00-19.00 Visa ģimene kopā baudīs koncertu Jelgavas kultūras namā

  3. Un, protams, koncerta izskaņā neiztikt bez jubilejas kūkas, kas būs veltīta visiem mazajiem 🎂

Radošās darbnīcas un koncerts ir paredzēts kā labdarības pasākums, kura laikā tiks vākti ziedojumi šo ģimeņu atbalstam. Pasākums top sadarbībā ar labdarības organizāciju "Oranžais stars", kura paspārnē atrodas daudzi mazie jelgavnieki ar nopietnām saslimšanām un kuru ārstēšanai ir nepieciešami milzīgi līdzekļi. Ar jūsu atbalstu mēs varētu palīdzēt kaut nelielai daļai mazo ķiparu. Jau tagad mēs apzinām organizācijas, kuras ir ar mieru atbalstīt šīs ģimenes un ziedo līdzekļus. Patreiz jau mūs atbalstījuši Jelgavas pilsētas Dome, JPPI "Kultūra", Jelgavas pašvaldības policija, SIA Kiilto, Armands Žubulis, Imants Kanaška, Aldis Knāviņš, SIA " Stila Avēnija", kafejnīca "Silva", Karameļu darbnīca. Mr Balloon, Ideju studija, SIA Elker, Jaunpils piens, Media Jelgava, Mc print, Timermaņa foto, Kanclers, AKP Būve, restorāns " Parks", kafejnīca 'Putni", kafejnīca "Tarte", SIA "MILZU!" un mēs ceram, ka šo sarakstu vēl varēsim turpināt. Projektā darboties pieteikušies brīvprātīgie, fantastiski cilvēki, kas ir ar mieru bērniem dāļāt prieku - kopā ar viņiem veidot, zīmēt, krāsot un darīt daudz dažādas trakas lietas. Mums ir informatīvie atbalstītāji: "Jelgavas vēstnesis", "jelgavniekiem.lv", "Zemgales ziņas".

Lai arī mums ir daudz jauku uzņēmumu un cilvēku, kam nav vienaldzīgs bērnu liktenis, tomēr gluži bez naudas iztikt nevaram 😎 . Ieguldīto summu paredzēts izlietot, lai sapirktu vajadzīgos materiālus darbnīcām, nopirktu pasākuma apdrošināšanu un mūzikas atskaņošanas licensi, atpazīšanas zīmes bērniem, sagādātu dzeramo, lai var droši darboties, panašķotos ar saldumiem, pasūtītu kūku,samaksātu cilvēkiem, kas iesaistīti koncerta un pasākuma tehniskajā nodrošināšanā. Atlikušo summu nodosim "Oranžajam staram".

Image title

KO VARAM PIEDĀVĀT MĒS?

Protams, pateikt publisku paldies un nosaukt jūs, kā atbalstītājus gan koncertā, gan sociālajos tīklos un mūsu inforamtīvo atbalstītāju rakstos. Pasākuma norisi atspoguļosim fotoreportāžās un ieguldītājus virs 50 eur ielūgsim uz koncertu.

Image title

Image title

MĒS CERAM, KA KOPĀ VARAM RADĪT SVĒTKUS BĒRNIEM VIŅU DIENĀ (1. jūnijs ir Bērnu aizsardzības diena) 😍

Image title

Biedrība "Laipa"

Par Biedrība "Laipa"

Mēs esam traki, enerģiski, mūžam jauni vidējās paaudzes tautas deju kolektīva "Laipa" dejotāji no Jelgavas.

Uzdod jautājumu