Logo icon

25 kūkas un viena svecīte?

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Jelgava, Latvija, autors: Biedrība "Laipa"


Tautas deju kolektīvs "Laipa" šā gada 1.jūnijā savā 25 gadu dzimšanas dienā veidojam svētkus ģimenēm ar visīpašakajiem bērniņiem.

755€  līdz šim no   750€
755€  /   750€
0 Sekundes atlikušas

755€ (100%)

33 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Maijs 24, 2019
balsot0

Lai arī mums ir daudz jauku uzņēmumu un cilvēku, kam nav vienaldzīgs bērnu liktenis, tomēr gluži bez naudas iztikt nevaram 😎 . Jūsu atbalstu paredzēts izlietot, lai sapirktu vajadzīgos materiālus darbnīcām, nopirktu pasākuma apdrošināšanu un mūzikas atskaņošanas licensi, atpazīšanas zīmes bērniem, sagādātu dzeramo, lai var droši darboties, panašķotos ar saldumiem, pasūtītu kūku, apmaksātu zāles īres maksu, samaksātu cilvēkiem, kas iesaistīti koncerta un pasākuma tehniskajā nodrošināšanā. Atlikušo summu ziedosim SLO "Oranžais stars" kontā.

Patreiz jau mūs atbalstījuši Jelgavas pilsētas Dome, Aģentūra "Kultūra", Jelgavas pašvaldības policija, SIA Kiilto, Armands Žubulis, Imants Kanaška, Aldis Knāviņš, SIA " Stila Avēnija", kafejnīca "Silva", Karameļu darbnīca. Mr Balloon, Ideju studija, SIA Elker, Jaunpils piens, Media Jelgava, Mc print, Timermaņa foto, Kanclers, AKP Būve un mēs ceram, ka šo sarakstu vēl varēsim turpināt. Mums ir informatīvie atbalstītāji: "Jelgavas vēstnesis", "jelgavniekiem.lv", "Zemgales ziņas".

Biedrība "Laipa"

Par Biedrība "Laipa"

Mēs esam traki, enerģiski, mūžam jauni vidējās paaudzes tautas deju kolektīva "Laipa" dejotāji no Jelgavas.

Uzdod jautājumu