Logo icon

Mūsdienīgs sporta inventārs skolēniem

Kategorija Cits, apkaime: Kuldīga, Kuldīgas pilsēta, autors: Arvis Sprude


Ikdienā strādājot skolā, esmu sapratis, ka bērni ir dažādi un katram ir savas vajadzības un iespējas gluži kā tāpat kā ikvienam no mums.

2,150€  līdz šim no   1,000€
2,150€  /   1,000€
0 Sekundes atlikušas

2,150€ (215%)

91 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Februāris 27, 2022
balsot19

Mani sauc Arvis Sprude esmu kuldīdznieks un ultra riteņbraucējs, mana kaislība ir riteņbraukšana, vienlaikus jau 13 gadus esmu sporta skolotājs Kuldīgas 2. vidusskolā.

Image title

Ikdienā strādājot skolā, esmu sapratis, ka bērni ir dažādi un katram ir savas vajadzības un iespējas gluži kā tāpat kā ikvienam no mums. Sporta stundas viņi tiešām mīl, un es no savas puses vēlos sniegt viņiem iespējami labāko, bet tam piemērots, mūsdienīgs inventārs trūkums ir problēma. Šobrīd aktuāla ir tēma par katra skolēna personīgās izaugsmes veicināšanu, bet spēja to nodrošināt visiem nav vienāda. Lielākie “zaudētāji” šajā visā ir tieši speciālo programmu skolēni, kuriem ir nepieciešama papildu uzmanība un rūpes.

Dienas beigās tieši mani skolēni ir tie, kas man sagādā vislielāko prieku un motivāciju censties viņu dēļ! Man ir motivācija doties savos izaicinājumos, jo zinu, ka daudziem no viņiem esmu kā piemērs. Un pats galvenais tieši Kuldīga un mani skolēni bija tie kas palīdzēja man piepildīt sapni un realizēt manu projektu, projektu bankā "Kopā paveikt neiespējamo"

Image title

Tāpēc redzot viņus ikdienā vēlos dot atpakaļ Ar jūsu palīdzību vēlamies savākt līdzekļus mūsdienīga sporta inventāra iegādei. Vēlmes noteikti ir lielākas kā šobrīd noliktā projekta summa, bet šis projekts noteikti būtu solis pretī kvalitatīvākam mācību procesam. 1000 EUR ir pirmais solis, bet priecāsimies vairāk ieguldītiem līdzekļiem, jo vēlmes vienmēr ir lielākas par iespējām.

Image title

Image title

Sākot no piektdienas, 25. februāra, plkst. 12.00 līdz 26. februāra plkst. 12.00 Kuldīgas vecpilsētas sirdī, Goldingen Room ziemas terasē, speciāli tam ierīkotā vietā, izmantojot Tacx Neo 2T velo trenažieri, A. Sprude mīsies 24 stundas bez apstājas. Tiem, kam ziemas sezonā iecienīti treniņi virtuālajā Zwift vidē, būs iespēja braucienam pievienoties. Tajā pašā laikā, būs iespēja sekot līdzi notiekošajam tiešsaistē “Team Arvis” Facebook lapā, vai plānojot savu pastaigu vai nedēļas nogales izbraucienu uz Kuldīgu, nākt atbalstīt uz vietas.

Image title

Arvis Sprude

Par Arvis Sprude

Sporta skolotājs/ Ultra riteņbraucējs

Uzdod jautājumu