Logo icon

Bišu drava skolēniem

Kategorija Zinātne, apkaime: Lubeja, Madonas novads, autors: Sandris Akmans


Likt priekā iemirdzēties skolēnu acīm, atverot bišu stropus! Nodrošināt draudzīgu, drošu bišu dravu, kas ļautu iepazīt bišu dzīvi dravā.

4,040€  līdz šim no   3,495€
4,040€  /   3,495€
0 Sekundes atlikušas

4,040€ (115%)

117 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Novembris 06, 2015
balsot0

Ieraugi neredzamo, izzini nezināmo!

Image title

...nereti bērni, kuri ciemojas vectēva piemājas dravā, cieš no pārlieku lielas paļāvības, ka šīs bites jau nedzeļ, vai nepilnīga aizsargapģērba pieejamības. Ticu, ka interese par bitēm un medu ir patiesa, tomēr šāda bišu pētīšana ir nedaudz skarba un sāpīga.

Bišu drava kā drošs, radošs, izglītojošs un iedvesmojošs skolēnu ekskursiju gala mērķis!

Mans mērķis - padarīt bišu dravu par izzināt rosinošu un drošu skolēnu ekskursiju galamērķi. Nodrošināt skolēnus un pavadošo personālu ar augstas kvalitātes aizsargtērpiem un dūmu kannām, kuri pilnibā aizsargātu no iespējamajiem bišu dzēlieniem, nodrošinot drošu iespēju iepazīties ar bišu dzīvi stropā un to lomu dabā. Image title

Piepildīsim bērnu sapņus!

Idejas realizācijai plānots iegādaties 45 gab. bērnu aizsargtērpu + cimdu komplektus, 5 gab. pieaugušo aizsargtērpu + cimdu komplektus un 5 gab. dūmu kannas bišu apdūmošanai. Šis ir optimāls daudzums, lai uzņemtu dravā skolēnu klašu organizēto ekskursiju, kura ietilpst viena autobusā. Papildus bišu saimju apskatei skolēni tiek iepazīstināti ar biloģisko augu un dzīvnieku daudzveidību pļavu, mitrāju biotopos, biškopības produktu pārstrādi, kā arī ļaujam nodoties dažādām fiziskām aktivitātēm brīvā dabā. Mēs ticam, ka šāda ekskursija dravā būtu lielisks ieguldījums katra skolēna izpratnes veidošanā par norisēm dabā, cilvēku un dabas sinerģiju, kā arī veselīgu dzīves veidu rosinoša. Šāda ekskursija dravā būs lielisks galamērķis skolēnu pavasara vai rudens ekskursijām, kuras tiek plānotas Ērgļu, Vecpiebalgas, Madonas novados, ņemot vērā šī reģiona bagāto kūltūrvēsturisko mantojumu. Paldies!

Ar cieņu Sandris Akmans / KALNU MEDUS

Sandris Akmans

Par Sandris Akmans

Biškopis. Dravoju dabīgās pļavās. Ticu, ka varu saimniekot sociāli atbildīgā veidā, rūpējoties par apkārtējās vides saglabāšanu.

Uzdod jautājumu