Logo icon

Čiekurkalna bērnu pilsētiņa

Kategorija Pilsētvide, apkaime: Rīga, Čiekurkalns, autors: Kaspars Spunde


Čiekurkalna bērni priecātos par iespēju rotaļāties mūsdienīgā un drošā spēļu laukumā. Vai bērna smaids nav lielākais gandarījums?!

550€  līdz šim no   7,100€
550€  /   7,100€
0 Sekundes atlikušas

550€ (7%)

16 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 7,100€ līdz Jūnijs 15, 2015 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Rīgas dome apņemas uzstādīt bērnu pilsētiņu Čiekurkalnā!

Atjaunināts Jūnijs 15, 2015

UZMANĪBU! Esam saņēmuši prieka vēsti no Rīgas domes izpilddirektora J.Radzeviča - Rīgas dome tomēr ir apņēmusies uzstādīt bērnu pilsētiņu mazajiem čiekurkalniešiem par pilsētas līdzekļiem! Varam uzskatīt, ka lielā mērā pateicoties tieši šai iniciatīvai un sadarbībai ar projektubanka.lv, mums izdevās piesaistīt Rīgas domes uzmanību un rast dzirdīgas ausis gadiem nerisinātā jautājumā par bērnu spēļu laukumu rajonā.

Sakām lielu PALDIES visiem projekta atbalstītājiem! - lai arī mums neizdevās savākt visu projektam nepieciešamo summu, projekta (sagaidāmā) realizācija ir jūsu nopelns. Ziedotā nauda, saskaņā ar noteikumiem, pēc 21.jūnija atgriezīsies jūsu projektubanka.lv kontos. Jūs varēsiet to ieguldīt citos projektubanka.lv projektos, vai arī pārskaitīt uz saviem privātajiem kontiem.

PALDIES!

Loading
Kaspars Spunde

Par Kaspars Spunde

Čiekurkalnietis. Dzīvoju te jau devīto gadu 1904. gadā būvētā un paša rekonstruētā koka namā. Audzinu 3 bērnus, un esmu šeit uz palikšanu.

Uzdod jautājumu