Logo icon

Dienesta suņu attālinātā vadība

Kategorija Tehnoloģija, apkaime: Rīga, Rīgas pilsēta, autors: Gunars Miksitis


Dienesta suņu attālinātās vadības sistēma ļauj vadīt, kontrolēt suni un saņemt pilnu informāciju par suņa darbu un apkārtējo vidi.

25€  līdz šim no   1,000€
25€  /   1,000€
0 Sekundes atlikušas

25€ (2%)

3 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,000€ līdz Janvāris 28, 2016 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Image title

Cienījamie atbalstītāji,

Ik dienu pasaulē notiek dažādas ārkārtas situācijas - zemestrīces, terora akti u.c. Tepat mūsu mazajā Latvijā katru gadu pazūd vairāk kā 500 bērnu. Tas ir ļoti skumji, un mēs jūtam visiem cietušajiem līdzi, bet ar līdzjūtību vien nebūs līdzēts. Kopīgiem spēkiem mēs varam rīkoties lietas labā.

Dienesta suņi tiek ļoti efektīvi izmantoti dažādos nacionālās un civilās drošības pasākumos. Ir suņi - robežsargi, suņi - glābēji, policijas suņi - meklētāji utt., kam parasti tiek pielietotas divas pamata komandu došanas tehnikas suņiem: ar balsi un žestiem. Retāk tiek izmantota infraskaņas metode jeb “vilku svilpe”.

Mēs esam izstrādājuši un attīstām pavisam jaunu, netradicionālu dienesta suņu attālinātās vadības un monitoringa sistēmu. Izmantojot savienoto tehnoloģiju sistēmas, mēs varēsim kontrolēt un uzturēt sakarus ar dienesta suni pat ļoti ievērojamos attālumos. Kinologs – operators var atrasties pat vairāku kilometru attālumā no dienesta suņa un to pilnībā kontrolēt un vadīt.

Priekšrocību šādai vadības sistēmai – tehnoloģijai ir ļoti daudz, minēšu tikai dažas:

Kinologs – sapieris. 100% drošība sapierim, attālināti kontrolējot suni - sprāgstvielu meklētāju. Saņemot visus datus: audio, vizuālos, suņa vitālos datus, operators – kinologs var pieņemt adekvātus lēmumus par tālāko rīcību.

Suns meklētājs – glābējs. Suņa maņu orgānu darbība ir daudzkārt efektīvāka un reakcijas - daudz izteiktākas par cilvēkam piemītošajām spējām. Tāpat suns ir ātrāks un izturīgāks par cilvēku, tāpēc bieži tiek izmantots sniega vētru un lavīnu laikā, lai meklētu nelaimē nokļuvušus cilvēkus.

Ar mūsu jauno tehnoloģiju darbs būs vēl efektīvāks un ātrāks - suns autonomi strādā lauka apstākļos, taču atrodas visciešākajā saiknē, reālā laika datu plūsmas režīmā ar operatoru – kinologu, kas pilnībā kontrolē un monitorē dienesta suņa uzvedību, rīcību.

Lai izveidotu šo sistēmu, mēs aicinām ieguldīt (pretī saņemot izvēlēto labumu), kā arī padalīties ar šo aicinājumu savu draugu un kolēģu vidū. Ja Jums ir radusies interese par šo ieceri, lūdzu sazinieties ar mani!

Image title

Ar cieņu un visa laba vēlējumiem, Gunārs Miksītis

Labumi atbalstītājiem:

2016. gada kalendārs ar 12 dienesta suņu attēliem, katrā mēnesī cits suņa attēls. Kalendāru var saņemt pa pastu vai personīgi ofisā. Image title

Nozīmītes. Uz nozīmītes ir attēlota NCAKI simbolika un informācija par to, ka esat kļuvis par šī unikālā projekta atbalstītāju. Nozīmīti Jūs varēsiet saņemt pa pastu vai personīgi ierodoties ofisā.
Image title

Krūzes. Uz krūzēm ir attēloti vācu aitas suņi, kucēni, pavisam ir ar 11 dažādiem attēliem rotātas krūzes. Uz krūzes ir arī uzraksts, kas informē ka esat kļuvis par šī unikālā projekta atbalstītāju. Krūzes Jūs varēsiet saņemt pa pastu vai personīgi ierodoties ofisā. Image title Image title Image title Image title Image title Image title Image title Image title Image title Image title Image title

T-krekli. Uz T-krekliem ir attēloti vācu aitas suņi, kucēni, pavisam ir ar 8 dažādiem attēliem rotāti krekli. Pieprasījuma lūdzam Jūs norādīt krekla izmēru un vēlamo attēlu no esošajiem piemēriem. Uz T-krekla ir arī uzraksts, kas informē ka esat kļuvis par šī unikālā projekta atbalstītāju. T-kreklus Jūs varēsiet saņemt pa pastu vai personīgi ierodoties ofisā.

Image title Image title Image title Image title Image title Image title Image title

Jaka. Uz jakas ar kapuci ir attēlota NCAKI simbolika, pavisam ir 2 dažādi attēli un divas dažādas jaku krāsas: zila un pelēka. Pieprasījumā lūdzam Jūs norādīt jakas izmēru, vēlamo krāsu un attēlu no esošajiem piemēriem. Jaku ar kapuci Jūs varēsiet saņemt pa pastu vai personīgi ierodoties ofisā.

Image title Image title Image title

Gunars Miksitis

Par Gunars Miksitis

Nacionālas un Civilās Aizsardzības Kinoloģijas Institūta valdes loceklis

Uzdod jautājumu