Logo icon

esmu mazs LIELAIS gleznotājs

Kategorija Māksla, apkaime: Rīga, Latvija, autors: Nansija Garkalne


Iespēja bērnu namu bērniem iejusties īsta mākslinieka lomā, sākot ar glezniecības pamatu apgūšanu, beidzot ar pašu veidotu izstādi.

700€  līdz šim no   700€
700€  /   700€
0 Sekundes atlikušas

700€ (100%)

26 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Aprīlis 16, 2019
balsot0

Starp citu

Zinātnieki pierādījuši, ka savas dzīves laikā cilvēks izmanto tikai ap 10 % no sava radošā potenciāla, bet pārējie 90 % neizmantoti un neattīstīti vienkārši aiziet zudumā!

Mūsu stāsts

Izpratne par skaistumu un krāsām katrā no mums ir unikāla, tāpat kā spēja gleznot. Jautājums ir - kad sākt to pilnveidot un attīstīt sevī? Tas ir mūsu košais vārds rutīnas bezkrāsainajā monologā, katra individuālais veids, kā paust savu atšķirīgo skatījumu uz ikdienisķām lietām, veids, kā radīt un parādīt!

Esam divas entuziastiskas studentes - Nansija un Marta. Savas degsmes dzītas vēlamies iedrošināt un iedvesmot jaunos māksliniekus un ļaut viņiem iejusties īstenu gleznotāju ādā.

Lai realizētu mūsu iecerēto, mēs izvēlējāmies dot šo lielisko iespēju 20 bērniem no Rīgas bērnu namiem - “Imanta”, “Vita” un “Ziemeļi”, tātad aptuveni 6-7 bērni/jaunieši no katras struktūrvienības, kuri alkst mācīties, uzzināt, pilnveidoties.

Image title

Kur

Lai iegūtu šo māksliniecisko un iedvesmas pilno atmosfēru, par norises vietu izvēlējāmies Latvijas Mākslas akadēmijas telpas, kur meistarklasi pasniegs pieredzējuši mākslas studenti.

Kas notiks

Meistarklases ietvaros bērniem būs iespēja iepazīties ar pasaulslavenu mākslinieku darbiem, to gleznošanas tehnikām un paņēmieniem, kā arī pašiem, mākslas pasaulē ievestiem un iedvesmotiem, būs iespēja izmēģināt šīs jauniegūtās zināšanas uz audekla, eksperimentējot un kopīgi radot 20 unikālus mākslas darbus! No radītajām gleznām tiks izveidota izstāde plašākai publikas apskatei, kas liks ikvienam jaunajam māksliniekam sajusties īpašam!

Kad

Meistarklases norise un izstāde ir ieplānota 2019. gada maijā.

Nansija Garkalne

Par Nansija Garkalne

Labi cilvēki labākai pasaulei!

Uzdod jautājumu