Logo icon

Zigfrīds Meierovics. Filma, kuras nebija

Kategorija Kino un Video, apkaime: Rīga, Rīgas pilsēta, autors: Filmu studija "Deep Sea Studios LV"


Filma par filmu, kuru simts gadu garumā nav spējuši radīt četri dažādi režisori. 2017. gadā filma ir tuvāk gatavībai nekā jebkad iepriekš.

4,151€  līdz šim no   3,000€
4,151€  /   3,000€
0 Sekundes atlikušas

4,151€ (138%)

88 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Augusts 26, 2017
balsot0

Kopā mums tas ir izdevies!

Atjaunināts Augusts 15, 2017

Paldies par Jūsu palīdzību - Projektu bankas kampaņa ir veiksmīgi īstenota un filmai ticis saziedots vairāk nekā 3000 eiro, kas ļaus nofilmēt divus inscenējumus un uzsākt pētījumus ārvalstu arhīvos. "Zigfrīds Meierovics. Filma, kuras nebija" komanda izsaka milzīgu un neviltotu pateicību ikvienam, kurš nācis talkā, lai tik ilgi gaidītais stāsts beidzot sasniegtu lielos un mazos ekrānus.

Projektu bankas kampaņa turpinās vēl 11 dienas, līdz pat pašām tās beigām ļoti novērtēsim arī turpmākus ziedojumus. Katrs ziedojums ļaus mums apģērbt kādu no aktieriem, papildināt filmēšanas laukumu ar laikmetam piederīgu rekvizītu vai īstenot kādu citu ieceri, kas būs nepieciešama, lai filmas pasaule atbilstu vērienam, ar kādu dzīvoja un strādāja Meierovics un viņa laikabiedri.

Par to, kā nogādāsim filmas aizbildņiem pateicības balvas, informēsim tūlīt pēc kampaņas noslēguma. Kamēr priecīgi metamies iekšā nākamā filmēšanas etapa rīkošanā, piedāvājam Jums uzzināt vairāk par filmas uzņemšanas vēsturi un turpmākajiem plāniem intervijā ar režisoru Tālivaldi Margēviču:

http://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/meierovica-lasts-rezisors-talivaldis-margevics-par-sarezgitam-latvijas-vestures-lappusem.d?id=49125063

Paldies, ka esat kopā ar mums!

"Zigfrīds Meierovics. Filma, kuras nebija" komanda

Loading
Filmu studija "Deep Sea Studios LV"

Par Filmu studija "Deep Sea Studios LV"

Filmu studija "Deep Sea studios LV" producē drosmīgas, skatītāju iemīļotas dokumentālās filmas, un ne tikai...

Uzdod jautājumu