Logo icon

Grāmata Pagatavo dabisku kosmētiku pats

Kategorija Literatūra, apkaime: Lielvārde, Lielvārdes pilsēta, autors: SIA SARMAS SK


Grāmatas PAGATAVO DABISKU KOSMĒTIKU PATS izdošana. Apkopotas 100 labākās receptes,kuras var pagatavot ikviens savās mājās.

3,148€  līdz šim no   2,300€
3,148€  /   2,300€
0 Sekundes atlikušas

3,148€ (136%)

121 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Jūnijs 21, 2021
balsot102

PALĪDZI IZDOT GRĀMATU “PAGATAVO DABISKU KOSMĒTIKU PATS. RECEPTES UN PADOMI”

Covid laiks lika domāt citādāk un plašāk. Vēlamies teikt lielu paldies šim laikam, jo tika radīts plašs online meistarklašu piedāvājums, kurās var jebkurš apgūt dabiskas kosmētikas gatavošanas iemaņas un tapa arī šī grāmata, kuras mērķis ir:

Parādīt to, cik patiesībā ir vienkārši mājas apstākļos pagatavot dabisku, ķermenim draudzīgu un izcilu kosmētiku.

Es strādāju kosmetoloģijā jau 20 gadus. Mana pirmā izglītība ir vecmāte. Vairāk nekā 10 gadus gatavojot dabisku kosmētiku, radās sajūta, ka vēlos dalīties ar savām zināšanām. Man ir liela pieredze un esmu mācījusies ārpus Latvijas robežām. Grāmatā iekļāvu 100 labākās receptes, kuras var pagatavot ikviens.

Grāmatā es dalīšos ar lieliskām receptēm, gatavošanas procesa noslēpumiem, kurus es esmu atklājusi gadu gaitā. Visas piedāvātās receptes ir praksē pārbaudītas, iecienītas un guvušas atzinību manas ģimenes un klientu lokā.

Iepazīstināšu ar izejvielām un to raksturu, stāstīšu kādi svarīgi pamatprincipi jāievēro. Kad pazīstam izejvielu raksturu, tad arī protam pareizi veidot receptes struktūru un varam sākt izveidot savas receptes. Vienmēr ir jāsāk ar vienkāršāko. Kad ir sagatavots pašu rokām pirmais aromātiskais lūpu balzams un pirmais sejas krēms, tad arī rodas tā sajūta, ka gribas un vajag vēl un vēl.

Grāmata ir tapusi un nu nepieciešams jūsu atbalsts tās nodrukāšanā.

Lūgtā summa ir tikai daļa no grāmatas izdošanas izdevumiem, ieguldīsim arī savus līdzekļus. Priecāsimies par katru jūsu pirkumu, pretī saņemsiet tiešām kvalitatīvus produktus, kursus un grāmatu.

IZDOŠANAS DATUMS- grāmatu plānots izdot augusta beigās. Tas ir tālaikais termiņš,pavisam iespējams, ka Tu grāmatu saņemsi arī ātrāk. Norādi savu e-pastu un informēsim Tevi par grāmatas tapšanas soļiem.

PAR RADOŠO KOSMĒTIKAS GATAVOŠANAS TELPU- atrodamies Lielvārdē, pie mums uz vietas var iegādāties dabisku, ķermenim draudzīgu kosmētu. Uz vietas vadam meistarklases grupām, kā arī ir dažādas skaistuma procedūras un LATVIJĀ VIENĪGIE profesionālie kosmētikas gatavošanas 5 dienu kursi. Bez priekšzināšanām. Brauc ciemos!

Elektroniskais kataloga. Kosmētikas līnija SARMITES KAULIŅAS AROMTERAPIJA.

Elektroniskais kataloga. Kosmētikas līnija VERBENA ECO

FOTO - KRISTAPS SELGA

VIDEO AUTORE- DĀRTA MUCENIECE-STRODE

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

SIA SARMAS SK

Par SIA SARMAS SK

Radošā kosmētikas gatavošanas telpa piedāvā izzinošas darbnīcas un meistarklases kosmētikas gatavošanā

Uzdod jautājumu