Logo icon

Hide&Seek

Kategorija Dizains, apkaime: Ogre, Ogres pilsēta, autors: Hide&Seek


Hide&Seek piedāvā veidu, kā atšķirties ar mazu, bet oriģinālu aksesuāru (uzšuvi), kas ir ražots Latvijā.

185€  līdz šim no   150€
185€  /   150€
0 Sekundes atlikušas

185€ (123%)

18 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Decembris 04, 2019
balsot0

Oriģināli, unikāli un atšķirīgi – tā mēs raksturojam sevi un mūsu uzņēmumu. Hide&Seek veido ziemeļvalstu tematikas uzšuves, kuras ir viegli uzgludināmas uz dažāda veida auduma, kā, piemēram, lina, kokvilnas, džinsa. Uzšuves papildinās jebkura cilvēka apģērbu, uzgludinot uz cepures, krekla vai džempera.

Image title

Hide&Seek piedāvā veidu, kā atšķirties ar mazu, bet oriģinālu aksesuāru, kas ir ražots Latvijā. Hide&Seek radās 2017.gadā, kad 3 skolēni Everts Kistkins, Sonora Anna Zajončkovska un Leila Amanda Kalniņa uzsāka savu komercdarbības ceļu Ogres1.vidusskolā. Uzņēmuma sākuma stadijā bija pavisam cita ideja - fotoaparāta kakla siksnas dizainēšana ar ziemeļvalstu tematiku, taču izvērtējot tirgu un iespējamo pieprasījumu, ideju mainījām, bet ziemeļvalstu tematiku un mūsu logo atstājām.

Hide&Seek ir skolēnu mācību uzņēmums, kur uzdevumu sadale ir vissvarīgākā – Leila Amanda Kalniņa atbild par grāmatvedības datiem un vispārīgajām finansēm, Sonora Anna Zajončkovska atbild par sadarbību starp citiem uzņēmumiem, kā arī mārketingu, taču Everts Kistkins ir uzņēmuma vadītājs, kurš atbild par uzdevumu sadali, kā arī atbild par vizuālo noformējumu.

Image title

Mūsu misija ir veidot uzšuves, kas sniedz iespēju pircējam atšķirties no pelēkās sabiedrības masas ar mazu, bet oriģinālu aksesuāru, lai uzšuves spēlētu paslēpes ikdienas stilos.

Hide&Seek ir uzņēmuma spēle, kuru izveidojām mēs, un kuru turpina mūsu klienti. Hide ideas. Seek opportunities. Tas ir stāsts par mums trijiem, par komandu, kura slēpj savas idejas, bet meklē veidus, kā tās realizēt.

Image title

Hide&Seek

Par Hide&Seek

Hide&Seek veido ziemeļvalstu tematikas uzšuves, kuras ir viegli uzgludināmas uz dažāda veida apģērba.

Uzdod jautājumu