Logo icon

Jauniešu dienai 15

Kategorija Pasākumi, apkaime: Cēsis, Cēsis Municipality, autors: Youth for City - City for Youth


Jauniešu dienas mērķis ir kvalitatīvi atzīmēt mācību gada sākšanos, sniedzot jauniešiem iedvesmu un enerģiju visam mācību gadam.

1,234€  līdz šim no   1,234€
1,234€  /   1,234€
0 Sekundes atlikušas

1,234€ (100%)

15 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Septembris 10, 2017
balsot0

Jauniešu diena ir pasākums, kas jau 14 gadus ir priecējis bērnus un jauniešus Zinību dienā, sniedzot iedvesmu nākamajam mācību gadam. Jauniešu diena notiks 2017. gada 1. septembrī Pils parkā.

Šis pasākums ir veidots divās daļās – rīta daļā bērniem, kur notiek dažādas stafetes, radošās darbnīcas, koncerts (pasākums notiek no 13:00 līdz 16:00 Pils parkā), un vakara daļā jauniešiem, kur ir dažādas atbalstītāju aktivitātes, stafetes, lielais koncerts (pasākums notiek no 18:00 līdz 23:00 Pils parkā).

Jauniešu dienas mērķis ir caur dažādām neformālās izglītības aktivitātēm veicināt kvalitatīvu Zinību dienas atzīmēšanu, iedvesmojot jauniešus mācību gadam, kā arī sekmēt jauniešu neformālu mācīšanos. Projekta uzdevumi: - izstrādāt Jauniešu dienas programmu; - sekmēt jauniešu neformālu mācīšanos caur Jauniešu dienas īstenošanu; - veidot sadarbību ar dažādām organizācijām, uzņēmumiem, iesaistot tos Jauniešu dienas īstenošanā; - sniegt iespēju bērniem un jauniešiem kvalitatīvi atzīmēt Jauniešu dienu, iedvesmojoties nākamajam mācību gadam; - stiprināt jauniešos pašiniciatīvu un radošumu; - informēt jauniešus par viņu iespējām iesaistīties jauniešu dzīves veidošanā Cēsīs, aicinot pievienoties dažādām jauniešu organizācijām.

Šis ir pasākums, kurš pozitīvi ietekmē 3 cilvēku grupas – bērnus un jauniešus, kuri šo pasākumu apmeklē, jauniešus, kuri šo pasākumu organizē un bērnu un jauniešus ģimenes locekļus. Pasākuma apmeklētājiem šī ir iespēja kvalitatīvi atzīmēt mācību gada sākšanos, piedaloties stafetēs, radošajās darbnīcās un baudot koncertu, vienlaikus gūstot jaunas prasmes un pavadot šo dienu neformālā gaisotnē. Jauniešu diena ir Jauniešu mājas lielākais gada pasākums, kuru pilnībā organizē jaunieši – sākot ar pasākuma plānošanu un beidzot ar izvērtēšanu. Šī ir iespēja jauniešiem gūt dažādas prasmes, kuras noder arī ikdienā – spēja strādāt komandā, uzrunāt sponsorus, plānot pasākuma gaitu, plānot budžetu, vadīt komandu u.c. prasmes.

Bērnu un jauniešu vecākiem šī ir iespēja kopā ar ģimeni aktīvā veidā atzīmēt mācību gada sākšanos, apzinoties, ka šis pasākums jauniešus iedvesmos un dos atspērienu veiksmīgam mācību gadam. Turklāt Jauniešu diena ir jau tradīcija, un šogad tā plānota īpaši vērienīga, atzīmējot 15 gadu jubileju. Projektu bankas atbalsts šogad īpaši nepieciešams, lai šo tradīciju saglabātu un pasākumu atzīmētu vēl vērienīgāk, ļaujot Cēsu vārdam izskanēt arī ārpus Cēsu robežām.

Biedrības “Youth for City – City for Youth” sastāvā ir radoši un aktīvi jaunieši ar mīlestību pret Cēsīm. Biedrība jau 4 gadus ir iesaistījusies Jauniešu dienas veidošanā, sadarbojoties ar Cēsu novada Jauniešu domi. Kopš biedrības dibināšanas (2012. gada nogalē) tā ir īstenojusi dažādus vietēja un starptautiska mēroga projektus, attīstot darbu ar jauniešiem Cēsīs un sniedzot iespējas gūt pieredzi arī ārpus Latvijas robežām.

Domājot par Jauniešu dienas jubilejas gadu biedrības un Cēsu novada Jauniešu domes jaunieši ir apņēmības pilni mācīties un darīt, lai šī diena paliktu ikviena cēsnieka un pilsētas viesu atmiņās ar pozitīvām emocijām.

Youth for City - City for Youth

Par Youth for City - City for Youth

Biedrībā darbojas jaunieši ar lielu mīlestību pret Cēsīm, veidojot cēsnieku dzīvi krāšņu un pasākumiem piepildītu.

Uzdod jautājumu