Logo icon

Jetkup

Kategorija Tehnoloģija, apkaime: Riga, Latvia, autors: JetKup


Tā ir unikāla pudele, kas var dzērienu atdzesēt un uzsildīt jebkurā vietā, cilvēkam vēlamā temperatūrā.

10€  līdz šim no   1,600€
10€  /   1,600€
0 Sekundes atlikušas

10€ (0%)

2 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,600€ līdz Aprīlis 20, 2021 un tādēļ netika finansēts
balsot6

Kam vajadzīga nauda?

Šobrīd pudele ir idejas stāvoklī, jo lai visu, kas ir nepieciešams, iegādātos, ir nepieciešami palieli naudas līdzekļi. Tā kā daļu no pudeles detaļām mums ir jāveido pašiem, lai tās kompakti ievietotu pudelē, mums ir nepieciešams papildus ieguldījums, piemēram, lai izveidotu mikroshēmu. Pudeles forma ir unikāla, tāpēc mums ir nepieciešams izveidot pudeles ārējo un iekšējo korpusu pašiem. Paši šobrīd esam iegādājušies līdzīgu produktu, lai izprastu konkurentu produktu uzbūvi, taču ar ko mūsu produkts ir unikāls, tā ir ērtā transportēšana, kas atvieglotu cilvēka ikdienu, jo konkurentu pudele strādā vienīgi ar mašīnas ''piepīpētāja'' palīdzību.

Pirmā prototipa izmaksas

Vienas pudeles no tehniskās puses izmaksā aptuveni 50EUR. Unikālās formas dēļ, iekšējais un ārējais korpuss sākotnēji izmaksā 30EUR (Ja mums izdosies veiksmīga sadarbība, tad ārējo korpusu veidosim no otreizēji izmantotas plastmasas, lai padarītu produktu dabai vēl draudzīgāku)

Mums ir nepieciešama papildus nauda, lai radītu paši savu mikroshēmu, kas būtu lētāka, kā arī tā būtu mazāka nekā sākotnēji noskatītā.

Nepieciešams ir arī atrast ērtu risinājumu saistībā ar baterijām, jo lai produkts ilgāk strādātu, tam vajag vairāk baterijas, taču tas padarītu produktu smagāku, bet ietilpīgākas baterijas maksā 3x dārgāk, tāpēc ir nepieciešams eksperimentēt.

Image title