Logo icon

Sertificēta jogas pasniedzēja

Kategorija Cits, apkaime: Rīga, Latvija, autors: Aija Jozēna


Vēlos piepildīt savu sapni - pārvērst aizrautību pret jogu no hobija par profesiju. Iziet 200h jogas skolotāju apmācību kursus attālināti

1,700€  līdz šim no   1,700€
1,700€  /   1,700€
0 Sekundes atlikušas

1,700€ (100%)

17 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Jūnijs 28, 2020
balsot1

Sveiki!

Mani sauc Aija. Esmu pirtniece un sertificēta masiere, kā arī mamma 2 brīnišķīgiem bērniem Justam (3 gadi) un Annai (1 gads).

Pirms 4 mēnešiem, vēl pirms visiem notikumiem, kas saistīti ar Corona vīrusu, mums radās iespēja, ar ģimeni doties garā atvaļinājumā. Izlēmām, ka brauksim uz Bali. Lai gan vienmēr esmu uzskatījusi, ka divreiz uz vienu vietu braukt nevajag, atbraucām šeit atkārtoti. Šī sala ir maģiska, tā mani piesaista ar savu neizsmeļamo enerģiju un nebeidzamo mieru. Tieši šeit arī pirmo reizi iepazinos ar jogu un kopš tā laika, joga manā dzīvē ir ieņēmusi īpašu vietu. Jautāsiet, ko man nozīmē joga? Caur jogu es atgūstu enerģiju, caur jogu es nomierinos, caur jogu es atrodu patieso sevi. Vienmēr esmu zinājusi, ka joga ir kaut kas vairāk nekā tikai darbs uz jogas paklājiņa. Bet kas....? Joprojām atrodamies Bali un nezinām cik ilgi šeit vēl būs jāuzturas, tā pat kā citur pasaulē arī šeit COVID 19 ir mainījis ikdiena gaitu un radījis virkni ierobežojumu. Aizvadot dienas pa mājām, galvā ir tikai viena doma, kur lai novirza savu uzmanību, kā lai efektīvāk pavada laiku, lai nestu labumu gan sev, gan Jums? Pārvērst jogu no hobija par profesiju ir bijis mans sapnis jau ļoti ilgi, un varbūt šis ir īstais laiks, lai to piepildītu? Domāju, ka joga, būtu lielisks papildinājums manām līdz šim iegūtajām zināšanām pirts skolā un masāžas kursos. Šis zināšanu un prasmju kopums ļautu man palīdzēt cilvēkiem justies harmoniskāk un veselīgāk. Ceru, ka ar jūsu atbalstu man izdosies sasniegt šo sapni. Un kaut nedaudz šajā salā mītošās enerģijas un miera paņemt līdzi sev un aizvest to Jums!

Par savāktajiem līdzekļiem iziešu 200 stundu garus Jogas skolotāju apmācības kursus. Apmācības organizē jogas alianses akreditēta organizācija AkashaYogaAcademy, kas atrodas Bali, Ubudā. Vairāk informācijas par apmācībām atradīsi http://akashayogaacademy.com/yoga-teacher-training/. Sekmīgi izietu kursu un nokārtota eksāmena rezultātā iegūšu jogas pasniedzējas sertifikātu. Jogas zināšanas, masāžas prasmes un pirtnieces zināšanas man ļaus piedāvāt cilvēkiem pilnvērtīgu mājas SPA pašu mājās. Katram būs iespēja izveidot sev UNIKĀLU SPA rituālu, atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām.

Atbalstot mani šī sapņa piepildīšanā par minimālo summu 10 EUR, Jūs uzlabosiet savu karmu un varēsiet sekot manam YouTube kontam, kur ik pa laikam, savu kursu ietvaros publicēšu kādu jogas nodarbību onlainā. Atbalstot mani ar 50 EUR Jums būs lieliska iespēja baudīt privātu jogas nodarbību individuāli, ar draugiem vai darba kolēģiem. Piemeklēšu Jums atbilstošu jogas praksi un braukšu uz jebkuru vietu Latvijā. Bet atbalstot mana sapņa piepildījumu ar 200 EUR Jūs iegūsiet atpūtu divām personām viesu nama "Vējaines" pirtiņā, kur varēsiet baudīt jogas praksi, pirts rituālu un īpaši relaksējošu Bali masāžu visam ķermenim. Šos piedāvājumus varēšu sākt realizēt sākot ar 1. augustu, iepriekš vienojoties par vietu, laiku un datumu.

Paldies un tiekamies mājās!