Logo icon

Kinoblogeri piedāvā MATRIKSS TRILOĢIJA

Kategorija Kino un Video, apkaime: Riga, Rīgas pilsēta, autors: KINOBLOGERI


Kino klasika uz lielā ekrāna - atbalsti šo un nākamos seansus, nākot uz MATRIKSS TRILOĢIJA īpašo #kinoblogeri seansu 11. martā!

2,818€  līdz šim no   1,000€
2,818€  /   1,000€
0 Sekundes atlikušas

2,818€ (281%)

180 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 06, 2016
balsot0

ŠOBRĪD NOPIRKTS: 244 biļetes (no 300)

Šobrīd (28.02.2016) iepriekšpārdošanā iegādātas 244 biļetes no maksimāli pieejamajām 300 (k/t "Kino Citadele" 2. zālē).

PAPILDINĀTS 28. februārī

**Dārgie draugi, jūsu atsaucībai nav robežu - jau 244 cilvēki ir nevis ar LIKE, bet gan ar savu sūri grūti nopelnīto naudu atbalstījuši klasiskās filmas kinoteātrī! Līdz ar šo mēs slēdzam iespēju iegādāties biļetes pa 9 eur, bet atstājam vēl 56 kopā ar plakātu (kuru varēs iegādāties arī uz vietas, bet par pilnu cenu). Sēdvietu sadale jau notiek, gaidiet ziņu arī par to!

PAPILDINĀTS 29. janvārī

Dārgie draugi, jūsu atsaucība ir fenomenāla!!! Seanss notiks, bet tas ir tikai sākums - skat. zemāk un jaunumos!

Kino klasika uz lielā ekrāna!

“No one can be told what The Matrix is… you have to see it for yourself!” - Morpheus.

Mēs jau sen to esam vēlējušies, un tā diena ir pienākusi - Kinoblogeri uzsāk “Klasika uz Lielā ekrāna” seansu ciklu ar vienu no visu laiku izcilākajām, apjūsmotākajām un arī pretrunīgākajām kino-triloģijām, “Matrikss”, pavisam īpašā seansā šī gada 11. martā skatītāju jau iemīļotajā “Kinoblogeri piedāvā” formātā!

Image title

Kā skatīsimies?

Tāpat kā jaunākās filmas, arī klasiku uz lielā ekrāna jābauda pareizi - ar LU asociētā profesora Viktora Freiberga ievadlekciju, kurš mums izstāstīs, cik dziļi stiepjas truša ala, ekskluzīvo Harija Grundmaņa plakātu, konkursu kā arī citiem pārsteigumiem #kinoblogeri seansu gaumē! Visas 3 filmas piektdien, 11. martā, k/t “Kino Citadele”.

Image title

Bet kādēļ Projektu banka?

Klasika uz lielā ekrāna ir visai piņķerīga padarīšana, un prasa palielinātus laika un finansiālos ieguldījumus (lasīt: riskus), tādēļ šo laižam kā pilotprojektu un aicinām jūs to atbalstīt, lai varam jums piedāvāt arī citas iemīļotas filmas uz lielā ekrāna! Pieteiktā summa ir hipotētiska - tādā ziņā, ka tie ir ~100 skatītāji, un skaidrs, ka mazākai interesentu grupai to rīkot vienkārši nav vērts. Bet ceram uz daudz lielāku.

Vēlies atbalstīt, bet netiec, “Matrikss” tikko jau redzēts vai arī dalās domas (visticamāk, ka nepelnīti, bet tieši to aicinām ciemos pārbaudīt) par visām 3 filmām? Esam izdomājuši risinājumu arī jums! Projektu bankas kampaņa ļaus arī noprognozēt nepieciešamo zāles lielumu, kā arī interesi par šāda tipa pasākumiem kopumā.

Cik biļešu ir pieejams?

Pat neskatoties uz to, ka projekta pamatsumma ir savākta mazāk, kā 24 stundās - viss turpinās un biļetes joprojām ir pieejamas, bet laiks izskaidrot, cik tad vietu vispār ir, un kā esam plānojuši tās sadalīt pa zālēm:

Image title

Atkarībā no jūsu aktivitātes, mūsu rīcībā ir k/t “Kino Citadele” 11. zāle (240 vietas) vai 2. zāle (461 vieta). Par pēdējo īpašs prieks, jo līdz 23. martam, kamēr 1. zāle slēgta uz rekonstrukciju, tā būs lielākā k/t “Kino Citadele” zāle! Līdz ar ko, pat ja projekta pamatmērķis ir sasniegts, par vietu trūkumu nav jābēdā, gluži pretēji - droši aicinam arī draugus un paziņas, jo lielāka zāle, jo lielāka iespēja sēdēt labās vietās arī tiem, kas piesakās nedaudz vēlāk.

Lai mazinātu iespējamās domstarpības, esam nolēmuši pirmās divas vai pirmās trīs rindas iepriekšpārdošanā izslēgt - tās būs pieejamas k/t kasēs pēc kampaņas noslēguma (no 7. līdz 11. martam), par paaugstinātu maksu, tāpat kā 2. zāles balkons, ja seanss norisināsies 2. zālē.

Kādi ir iepriekšpārdošanas mērķi?

Image title

SVARĪGI: Mēs rūpīgi sekojam līdzi biļešu iepriekšpārdošanai, pārbaudot katru, kurš piesakās - un, kā tikko redzēsim, ka iepriekšpārdošana tuvojas kritiskajai masai, palielināsim zāles lielumu vai arī slēgsim iepriekšpārdošanu. Jebkurā ziņā - šis ir pilotprojekts, cerams, vēl daudziem citiem (pie kuriem jau iedvesmoti strādājam), un pieredze šajā projektā tiks ņemta vērā nākamajos!

Ak jā, daudzi jautā - filmas, visticamāk (90% visticamāk), skatīsimies angļu valodā bez subtitriem. Ceram, ka tas nav šķērslis, jo tāpat zinat tās no galvas!

KINOBLOGERI

Par KINOBLOGERI

Kinoblogeri piedāvā labākos seansus ar foršākajām filmām!

Uzdod jautājumu