Logo icon

Kinoblogeri piedāvā MATRIKSS TRILOĢIJA

Kategorija Kino un Video, apkaime: Riga, Rīgas pilsēta, autors: KINOBLOGERI


Kino klasika uz lielā ekrāna - atbalsti šo un nākamos seansus, nākot uz MATRIKSS TRILOĢIJA īpašo #kinoblogeri seansu 11. martā!

2,818€  līdz šim no   1,000€
2,818€  /   1,000€
0 Sekundes atlikušas

2,818€ (281%)

180 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 06, 2016
balsot0

Cik biļetes jau ir nopirktas?

Uz to atbildēs sadaļa "Atbalstītāji": https://projektubanka.lv/projects/kinoblogeri-piedava-matrikss-trilogija/contributions

Kā zināt, ka sēdēšu labās vietās?

Vietas zālē tik sadalītas hronoloģiskā secībā (kurš pirmais pērk, tam vairāk "centrā", pieņemot faktisko zāles centru), vai arī ņemot vērā atbalstītāju vēlmes - lūdzu norādiet, ja vēlaties sēdēt pirmajā vai pēdējā rindā, pie izejas (a ja nu kas...) vai blakus Sergejam Musatovam. Visas iepriekšpārdotās biļetes tiks rūpīgi pārbaudītas un neskaidrību gadījumā saskaņotas ar pircējiem.

Cik liela zāle ir paredzēta?

Mūsu mērķis ir k/t "Kino Citadele" 240 vai 440 vietu zāle - labāk, protams, ja lielāka. Tas būs atkarīgs TIKAI UN VIENĪGI no iepriekšpārdoto biļešu skaita, tādēļ arī tā cenšamies. Lai izvairītos no iespējamām negācijām - pirmās trīs rindas iepriekšpārdošanā nepiedalās, tās atstāsim tiem, kas pirks kasēs. Kas nozīmē, ka faktiskais vietu skaits iepriekšpārdošanā ir mazāks, kā 240/440.

Kā nopirkt vairākas biļetes?

Diemžēl mūsu izvēlētā un mīļa platforma ProjektuBanka.lv šādu opciju vēl nav ieviesusi (bet vajadzētu), tādēļ pagaidām ir divi varianti: 1) Pērciet atlīdzību divreiz (trīsreiz utt.) no viena konta un maksājuma komentāros norādiet, ka vēlaties (ja vēlaties) sēdēt kopā - mēs to atrisināsim; 2) Izvēloties atlīdzību, sareiziniet summu ar to skaitu, cik atlīdzības vēlaties - bet maksājuma komentāros tāpat lūdzu norādiet, cik biļetes (vai plakātus) vēlaties, lai dubultdrošs!

Kapēc biļetes caur Projektu Banku?

Klasika uz lielā ekrāna prasa palielinātus laika un finansiālos ieguldījumus (lasīt: riskus), tādēļ šo laižam kā pilotprojektu un aicinām jūs to atbalstīt, lai varam jums piedāvāt arī citas iemīļotas filmas uz lielā ekrāna! Projektu bankas kampaņa ļaus arī noprognozēt nepieciešamo zāles lielumu, kā arī interesi par šāda tipa pasākumiem kopumā!

KINOBLOGERI

Par KINOBLOGERI

Kinoblogeri piedāvā labākos seansus ar foršākajām filmām!

Uzdod jautājumu