Logo icon

Kinoblogeri piedāvā MATRIKSS TRILOĢIJA

Kategorija Kino un Video, apkaime: Riga, Rīgas pilsēta, autors: KINOBLOGERI


Kino klasika uz lielā ekrāna - atbalsti šo un nākamos seansus, nākot uz MATRIKSS TRILOĢIJA īpašo #kinoblogeri seansu 11. martā!

2,818€  līdz šim no   1,000€
2,818€  /   1,000€
0 Sekundes atlikušas

2,818€ (281%)

180 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 06, 2016
balsot0

Kampaņa ir praktiski noslēgusies!

Atjaunināts Februāris 28, 2016

Image title

Dārgie draugi, jūsu atsaucībai nav robežu - jau 244 cilvēki ir nevis ar LIKE, bet gan ar savu sūri grūti nopelnīto naudu atbalstījuši klasiskās filmas kinoteātrī! Līdz ar šo mēs slēdzam iespēju iegādāties biļetes pa 9 eur, bet atstājam vēl 56 kopā ar plakātu (kuru varēs iegādāties arī uz vietas, bet par pilnu cenu).

Sēdvietu sadale jau notiek, gaidiet ziņu arī par to - mēs saņemam visus jūsu komentārus un e-pastus, un vairumā gadījumu "klusēšana = piekrišana" (ja nē, tad jau esam jums atrakstījuši).

Kampaņa noslēdzas 6. martā, biļešu izsūtīšana sāksies ar 7. martu (bet bez satraukuma, ja tas nenotiek pirmajās 10min vai pat 8.-9. martā), un jau 11. tiekamies uz THE MATRIX TRILOGY uz lielā ekrāna!

Pamatsumma ir savākta!

Atjaunināts Janvāris 29, 2016

Dārgie draugi!

Mums trūkst vārdu, cik ļoti pozitīvi esam pārsteigti par jūsu aktivitāti - pamatsumma, lai seanss vispār notiktu (un tie ir 1000 eur jeb ~100 skatītāji, jas mūsu gadījumā ir pat mazāk, jo daudzi ņēma paaugstinātas maksas biļetes), tika savākta mazāk, kā 24h, kas noteikti ir kārtējais ProjektuBanka.lv un visu mūsu rekords! Apsveicam!

Kas tālāk? Steidzami jāliek nost kebabs un jau atkorķētais brīvdienu alus, un jāraksta ārpuskārtas projekta e-pasts, lai detaļās izskaidrotu, kādēļ viss tikai sākas! Ļoti vienkārši - viss turpinās un biļetes joprojām ir pieejamas, bet laiks izskaidrot, cik tad vietu vispār ir, un kā esam plānojuši tās sadalīt pa zālēm:

Image title

Atkarībā no jūsu aktivitātes, mūsu rīcībā ir k/t “Kino Citadele” 11. zāle (240 vietas) vai 2. zāle (461 vieta). Par pēdējo īpašs prieks, jo līdz 23. martam, kamēr 1. zāle slēgta uz rekonstrukciju, tā būs lielākā k/t “Kino Citadele” zāle! Līdz ar ko, pat ja projekta pamatmērķis ir sasniegts, par vietu trūkumu nav jābēdā, gluži pretēji - droši aicinam arī draugus un paziņas, jo lielāka zāle, jo lielāka iespēja sēdēt labās vietās arī tiem, kas piesakās nedaudz vēlāk.

Lai mazinātu iespējamās domstarpības, esam nolēmuši pirmās divas vai pirmās trīs rindas iepriekšpārdošanā izslēgt - tās būs pieejamas k/t kasēs pēc kampaņas noslēguma (no 7. līdz 11. martam),** par paaugstinātu maksu**, tāpat kā 2. zāles balkons, ja seanss norisināsies 2. zālē.

Image title

SVARĪGI: Mēs rūpīgi sekojam līdzi biļešu iepriekšpārdošanai, pārbaudot katru, kurš piesakās - un, kā tikko redzēsim, ka iepriekšpārdošana tuvojas kritiskajai masai, palielināsim zāles lielumu vai arī slēgsim iepriekšpārdošanu. Jebkurā ziņā - šis ir pilotprojekts, cerams, vēl daudziem citiem (pie kuriem jau iedvesmoti strādājam), un pieredze šajā projektā tiks ņemta vērā nākamajos!

Ak jā, daudzi jautā - filmas, visticamāk (90% visticamāk), skatīsimies angļu valodā bez subtitriem. Ceram, ka tas nav šķērslis, jo tāpat zinat tās no galvas!

Loading
KINOBLOGERI

Par KINOBLOGERI

Kinoblogeri piedāvā labākos seansus ar foršākajām filmām!

Uzdod jautājumu