Logo icon

Kora Vox Animae dalība koru konkursā

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Rīga, Latvija, autors: Nodibinājums "Kamerkora VOX ANIMAE atbalsta fonds"


Jauniešu kamerkoris Vox Animae gatavojas pārstāvēt Latviju starptautiskā koru konkursā Karpenisi pilsētā Grieķijā!

660€  līdz šim no   600€
660€  /   600€
0 Sekundes atlikušas

660€ (110%)

52 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Jūnijs 18, 2019
balsot0

Kamerkoris Vox Animae dibināts 2008 gadā. Tas ir talantīgu un apņēmības pilnu jauniešu kolektīvs, kas gatavs ieguldīt milzīgu darbu savu muzikālo mērķu sasniegšanai.

Šajā vasarā - no 2019. gada 29. jūnija līdz 2. jūlijam Vox Animae gatavojas piedalīties Starptautiskajā Karpenissi koru konkursā, kura ietvaros piedalīsies divās kategorijās un izpildīs latviešu komponistu oriģināldarbus un latviešu tautas dziesmu apdares. Taču, lai veiksmīgi spētu startēt šajā konkursā, ir nepieciešams piesaistīt papildus finansējumu ceļa izdevumu segšanai. Nepieciešams vēl pavisam nedaudz, lai sasniegtu Karpenissi Grieķijā un godam pārstāvētu Latviju šajā konkursā.

Kora dalība starptautiskā konkursā popularizē latviešu kordziedāšanas tradīciju pasaulē, bet veselīga konkurence starp konkursa dalībniekiem veicina interesanta, mākslinieciski augstvērtīga un arī sarežģīta repertuāra apguvi, kas vairo jauniešu interesi par kora dziedāšanu, attīsta katra dziedātāja vokālās spējas un muzikalitāti.

Dalība konkursā piedāvā jauniešiem interesantu projektu, pieredzes apmaiņu un prasmju pilnveides iespējas. Tā ir diriģentu un visa kora radošā potenciāla apzināšanas, realizēšanas un attīstības iespēja, kas ir svarīgi, lai palīdzētu nodrošināt kordziedāšanas tradīcijas nākotni latviešu kultūrā. Latvija šajā festivālā, kas notiek jau kopš 1988. gada, tiks pārstāvēta pirmo reizi.

Projekta mērķi ir: 1. Popularizēt mūsdienu latviešu komponistu darbus, latviešu tautas mūziku un latviešu kora mūzikas tradīcijas Eiropā un pasaulē.
2. Veicināt kora mākslinieciskā un tehniskā līmeņa izaugsmi un ilgtspējīgu attīstību, sekmēt jauniešu radošā potenciāla realizēšanos.

Nodibinājums "Kamerkora VOX ANIMAE atbalsta fonds"

Par Nodibinājums "Kamerkora VOX ANIMAE atbalsta fonds"

Kamerkoris VOX ANIMAE dibināts 2008. gadā. To raksturo laikmetīgā mūzika, jauneklīga enerģija un aizraujoši izaicinājumi.

Uzdod jautājumu