Logo icon

Sajūtu krūze ar jūras ainavu

Kategorija Dizains, apkaime: Rīga, Latvija, autors: Krūze un Jūra


Unikāla, rokām apgleznota krūze ar jūras ainavu, ļaujot ikdienišķai lietai kļūt par gleznu.

1,644€  līdz šim no   1,594€
1,644€  /   1,594€
0 Sekundes atlikušas

1,644€ (103%)

100 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 04, 2021
balsot1339

Mēs vēlamies attīstīt savu uzņēmumu par īstu uzņēmumu, kas reāli darbojas un gūst peļņu. Esam pārliecinātas, ka mūsu dizains un ideja ir dzīvotspējīga un tai ir potenciāls.
Līdz šim mēs uzņēmumā esam ieguldījušas vecāku sniegtos līdzekļus izejvielu iegādei, izmantojušas virtuves krāsni un dzīvokļa telpas. Bet, lai uzņēmumu attīstītu un sasniegtu plānoto ražošanas apjomu, būtu nepieciešami lielāki ieguldījumi nākotnē. Mēs esam izvērtējušas uzņēmuma vajadzības un nonākušas pie secinājuma, ka uzņēmumam ilgtermiņā ir nepieciešama lielāka un ekonomiskāka elektriskā krāsns, kurā apdedzināt krūzes un telpa, kuru varētu izmantot kā darbnīcu. Kā arī veiksmīgai produkta pārdošanai ir jāiegulda laiks un līdzekļi nopietnā reklāmā, jo bez reklāmas nav pārdošanas.

Kam nepieciešami līdzekļi?

Elektriskās cepeškrāsnis (Whirlpool OAS KN8V1 IX) - 234€
Izskatot tirgus piedāvājumu, secinājām, ka šī būtu vispiemērotākā krāsns, jo tai ir augsta energoefektivitātes klase un liels tilpums (71l). Līdz ar to šajā krāsni ietilptu vairāk krūzes vienā reizē, kas padarīs produkta ražošanu ātrāku un efektīvāku.
Reklāma - 100€
Ieguldīsim visās iespējamās reklāmas vietās - Facebook (50%), Instagram (20%) un fotogrāfēšanai - fotogrāfs E.Šneidere (30%)
Telpa/darbnīcas īre 210 €/mēn. uz 6 mēn. - 1260€
Telpu mēs esam jau atradušas, kas mums der un apmierina. Šī telpa ir īstā, jo tur ir labi apstākļi mākslinieciskai un radošai darbībai. Plašāka telpa, sniedz vairāk vietas radošajam procesam, līdz ar to darbs kļūst produktīvāks. Darbnīcā būs iespējams nodrošināt tīru vidi, jo ir svarīgi krūžu apgleznošanas procesā, kamēr krāsa vēl ir mitra, lai nebūtu saskare ar putekļiem, mājdzīvnieku spalvām un gružiem. Tāpat ir nepieciešama vieta, kur lielākam krūzīšu daudzumam nožūt un uzglabāties. Patreiz mums nav speciāli aprīkotas telpas, un tas dažreiz pat pasliktina produkta kvalitāti.

Kopējā projekta summa ir 1594€

Krūze un Jūra

Par Krūze un Jūra

Unikāla, rokām apgleznota krūze ar jūras ainavu, liekot ikdienišķai lietai kļūt par gleznu.

Uzdod jautājumu