Logo icon

www.kulturas kalendars.lv

Kategorija Cits, apkaime: Riga, Latvia, autors: Totaldobže mākslas centrs


Plaša un pārskatāma informācija mūsdienu kultūrmīļiem par gaidāmajiem pasākumiem Rīgā un Latvijā, arī angliski.

99€  līdz šim no   750€
99€  /   750€
0 Sekundes atlikušas

99€ (13%)

13 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 750€ līdz Aprīlis 26, 2017 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Pirms kāda laika, pateicoties Rīgas domes piešķirtajam finansējumam, uzsākām veidot www.kulturaskalendars.lv Rīgā. Piešķirtais finansējums pietika, lai izveidotu kalendāra testa versiju. Tālākai attīstībai finansējums tika prasīts gan atkārtoti Rīgas domē, gan Valsts Kultūrkapitāla fondā (VKKF), taču projekti neizturēja lielo konkurenci un atbalstīti netika.

Pagaidām kulturaskalendars.lv darbojas testa režīmā un tajā regulāri tiek papildināta informācija par kultūras pasākumiem Rīgā, bet vēlamies iet uz priekšu un uzlabot kulturaskalendars.lv, lai jums to būtu ērtāk lietot.

Līdz vasarai ar jūsu palīdzību vēlamies izveidot

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

pasākumu atlases mehānismu

un

versiju mobilajām ierīcēm

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

pasākumu

atlases

mehānisms

kulturaskalendars.lv lietotājiem būs iespēja atlasīt informāciju par pasākumiem pēc nākamajā attēlā redzamajām sadaļām, bet mums ļaus ievietot informāciju par vairāk pasākumiem, saglabājot pārskatāmību.

Image title

Uzklikšķinot uz kādu no sadaļu nosaukumiem, no kalendāra pazudīs visi šīs sadaļas pasākumi.

Image title

kulturaskalendars.lv lietotāji varēs atlasīt informāciju par gaidāmajiem pasākumiem arī tikai kādā vienā no norādītajām sadaļām.

Image title

versija

mobilajām

ierīcēm

Statistika liecina, ka 50% lietotāju kulturaskalendars.lv skatās savās mobilajās ierīcēs – telefonos un planšetēs. Tādēļ vēlamies izveidot versiju, kas būtu ērtāk lietojama ierīcēs ar maziem ekrāniem.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Ceram saņemt arī atbalstu no VKKF kultūras programmas reģionos, lai varētu pievienot informāciju arī par pasākumiem citās Latvijas pilsētās.

Kulturaskalendars.lv tika izveidots kā papildinājums Rīgas kultūras kartēm, ko kopš 2014. gada izdodam angļu valodā. Sākotnēji kartēs iekļāvām tikai radošos kvartālus un teritorijas, bet ar katru nākamo izdevumu pievienojām arī citas izstāžu, izrāžu, koncertu un pasākumu norišu vietas, dizaina veikalus, kafejnīcas, ēdnīcas un cita veida informāciju, kas var būt noderīga tiem Rīgas viesiem, kuri vēlas dziļāk iegrimt mūsdienu kultūrā Rīgā. Meklējiet Rīgas kultūras kartes kultūrmīļiem vasaras izdevumu kultūras norišu vietās un kafejnīcās Rīgā maija beigās. Rīgas kultūras karšu izdošanu atbalsta Rīgas dome.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

kulturaskalendars.lv atbalstītājiem bezmaksas ieeju dažādos kultūras pasākumos piedāvā to organizatori un norišu vietas:

  • Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

  • Kaņepes Kultūras centrs

  • Kino Bize

  • kim? Laikmetīgās mākslas centrs

  • NABAKLAB

  • Deniss Paškevičs

  • Rīgas mākslas telpa

  • Ģertrūdes ielas teātris

  • Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

  • festivāls Sansusī

Paldies!

Totaldobže mākslas centrs

Par Totaldobže mākslas centrs

Totaldobže mākslas centrs tika izveidots VEF teritorijā 2010. Šodien tā aktivitātes tiek realizētas dažādās vietās Rīgā, Latvijā un ārzemēs.

Uzdod jautājumu