Logo icon

Latvijas ražojumu veikals MICARS

Kategorija Amatniecība, apkaime: Citadeles Iela 1a, Riga, autors: Latvijas amatnieku biedrība MICARS


Latvijas ražojumu veikals MICARS

35€  līdz šim no   1,050€
35€  /   1,050€
0 Sekundes atlikušas

35€ (3%)

3 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,050€ līdz Maijs 03, 2017 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Veikalu MICARS esam izveidojušas mēs - divas amatnieces - zīmola Happy Ulula idejas autore un radītāja Diāna Rijniece un zīmola Peoonia radītāja Ingrīda Ceple. Esam radījušas vietu, kur atrast visjaukākās Latvijā ražotās preces un iepazīt katra ražotāja stāstu.

Image title

Latvieši - tas ir milzīgs spēks. Kopā mēs varam paveikt lielas un labas lietas- tam mēs ticam no visas sirds. Mūsu veikalā atradīsiet tikai Latvijā ražotas preces par klientiem pieejamām cenām. Un galvenais - ar katru pirkumu patiešām atbalstīsiet Latvijas ražotāju.

Katram ražotājam ir savs stāsts - mēs vēlamies to cilvēkiem izstāstīt!

Image title

Kāpēc MICARS? Paveroties zvaigžņotajās debesīs, mums visiem liekas, ka to ir bezgalīgs daudzums. Spožākās zvaigznes veido noteiktas figūras - zvaigznājus, kuras šķiet savstarpēji saistītas, bet tomēr katra par sevi... Zvaigznāji ir tikai 88. Viens no senākajiem zvaigznājiem ir Lielais Lācis, ko latvieši sauc arī par Lielajiem Greizajiem ratiem - tas vienmēr redzams pie debesīm un nekad nenoriet. Zvaigzne Micars Lielajā Lācī ir dubultzvaigzne.

Arī mēs - Latvijas amatnieki - katrs esam paši par sevi, bet spējam un varam apvienoties kopīga mērķa vārdā radot savu mazo, mājīgo sajūtu pasauli...

Image title

Veikals tika atvērts martā un lai mēs varētu sekmīgi darboties tālāk, ir nepieciešams neliels atbalsts-atspēriena punkts, lai lēciens izdotos. Projekta summa tiks novirzīta veikala iekārtojuma daļējai apmaksai un uzlabošanai.

KATRAM IEGULDĪTĀJAM MĒS DĀVINĀSIM ĪPAŠU LABUMU:

  • Ieguldot no 5-10 eur 10% atlaide pirkumam
  • Ieguldot no 15-30 eur 10% atlaide trīs pirkumiem
  • Ieguldot no 35-50 eur Happy Ulula bērnu cepure, materiāls pēc izvēles , izmērs 38-55 cm Image title

- Ieguldot virs 50 eur Happy Ulula pieaugušo cepure, materiāls pēc izvēles Image title Image title

- Ieguldot virs 100 eur Peoonia pleca soma Image title

- Ieguldot virs 200 eur Peoonia pleca soma un Happy Ulula bērnu vai pieaugušo cepure, materiāls pēc izvēles.

Līdz šim neizmērojams atbalsts ir ģimene un draugi, tomēr mēs zinām, ka "tur ārā" ir cilvēki, kuri ir gatavi atbalstīt Latvijas ražotājus. Katrs pirkums mūsu veikalā ir kas īpašs un šādi tiek atbalstīti Latvijas ražotāji tiešā veidā.

Paldies mūsu ģimenēm un biedrības biedriem par līdzšinējo atbalstu - bez viņiem šis projekts būtu, kā dzīve bez prieka. Īpašs paldies Lubeco SIA, Lazuri ( Smuklietas) SIA, Radošajai darbnīcai SIA Daba Jums, Kristīnei Krūmiņai/ Kristīnes Tauriņi, Zandai Vīlandei / Vintage Lullaby, Diānai un Miķelim Šteinbergiem/ Stonehill,Leather un Indrai Treijai/ rokudarbs.lv; fotogrāfei Aritai Strodei- Kļaviņai, Kristīnei Virsnītei un Kristīnei Damškalnei no apvienības Māmiņu Klubs, Agrim Locam un Latvijas Mazo un Mājražotāju atbalsta biedrībai.

Šis atbalsts mums palīdzēs neraizēties un turpināt koncentrēti darboties, lai ikviens zinātu, ka Micars ir tā vieta, kur atrast visjaukākās Latvijā ražotās preces un atbalstīt Latvijas ražotāju.