Logo icon

Latvijas ražojumu veikals MICARS

Kategorija Amatniecība, apkaime: Citadeles Iela 1a, Riga, autors: Latvijas amatnieku biedrība MICARS


Latvijas ražojumu veikals MICARS

35€  līdz šim no   1,050€
35€  /   1,050€
0 Sekundes atlikušas

35€ (3%)

3 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,050€ līdz Maijs 03, 2017 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Pavasaris ir brīnišķīgs laiks uzlabojumiem un pārmaiņām. Arī mums ir plāni- vēlamies veikalam uzstādīt izkārtni, lai mūs var pamanīt. Plānos ir arī galdiņš- tur saulītē sēžot varēs baudīt kafiju un našķus.

Projekta summa 1050 eiro nepieciešama, lai daļēji nosegtu veikala mēbeļu/ iekārtu iegādes izdevumus un uzlabotu esošo . Šī summa mums palīdzētu neraizēties un koncentrēties uz veikala idejas realizāciju- Ļaut klientiem iepazīt un iemīlet Latvijas ražojumus par piejamām cenām.

Kā Prāta Vētras dziesmā "Lec"- esam gatavi lēkt, taču ar mazu atspēriena punktu noteikti uzlēksim augstāk!

1050 eiro - veikala mēbeles/ iekārtas ( sienas plaukti 13 gab, darba lete ar organisko stilku 1 gab, darba lete bez organiskā stikla 1 gab, griestu konstrukcija ar prožektoriem 1 gab, papildus prožektori 5 gab, spoguļi 2 gab, metāla postamenti 3 gab, metāla trauks precēm 6 gab, grozi precēm 12 gab, Lina aizkari 3 gab, boileris 1 gab, kafijas aparāts, lai klientiem varētu piedāvāt kafiju 1 gab, kases aparāts, u.c. iekārtošanas lietas).

Līdz šim neizmērojams atbalsts ir ģimene un draugi, tomēr mēs zinām, ka "tur ārā" ir cilvēki, kuri ir gatavi atbalstīt Latvijas ražotājus.