Logo icon

Mobilā griezto sveču darbnīca

Kategorija Cits, apkaime: Saldus, Saldus Municipality, autors: Ilma Kamkovska


Vēlos radīt mobilo griezto sveču darbnīcu ‘’SaldusSveces’’, lai kā lieli tā mazi savām rokām radītu unikālus mākslas darbus

55€  līdz šim no   2,393€
55€  /   2,393€
0 Sekundes atlikušas

55€ (2%)

4 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 2,393€ līdz Decembris 15, 2016 un tādēļ netika finansēts
balsot2

MĒRĶIS Radīt mobilo griezto sveču darbnīcu ‘’SaldusSveces’’, un sveču meistardarbnīcas rīkot gan telpās, gan brīvā dabā ne tikai Saldū, bet visā Latvijas teritorijā.

ĪSS PROJEKTA APRAKSTS Darbi pie sveču darbnīcas realizācijas jau pamazām tiek veikti ar savu pamatkapitālu un draugu čaklo roku atbalstu. Ir iegādātas sveču formas, palīgierīces sveču griešanai un ir draugu izgatavoti sveču galdi griezto sveču griešanai.

Image title

Pašlaik sveces leju un sveču darbnīcas vadu ar pielāgotu aprīkojumu.

Image title

Cilvēki šodien vēlas pēc iespējas ekonomiskāk tērēt savu laiku un nevēlas pavadīt daudz garākas stundas mērojot ceļā apmeklējot īsāku izklaides /atpūtas pasākumu, tieši tāpēc ir ‘’dzimusi’’ ideja izveidot šo mobilo sveču darbnīcu, lai taupot klientu laiku varu būt mobila un pasniegt grieztās sveču meistarklases ierodoties pie interesentiem teju jebkurā Latvijas vietā. Ar Projektu bankas palīdzību plānoju iegādāties jaunu elektrisko vaska kausēšanas katlu, specializēto mērcēšanas katlu un citu inventāru, kas ļautu radošās meistarklases pasniegt daudz labākā kvalitātē gan telpās, gan arī brīvdabā.

Image title

PROJEKTA PAREDZAMAIS REZULTĀTS

Izveidota mobilā griezto sveču darbnīca ‘’SaldusSveces’’, kas darbojas ne tikai Saldus novadā, bet visā Latvijas teritorijā, dodot iespēju ikvienam interesentam saturīgi un radoši pavadīt savu brīvo laiku.

KAS ES ESMU?

Esmu radoša un idejām bagāta personība vārdā Ilma, kas ikdienu vada skaistākajā Saldus novada pagastā Zaņa, strādājot par kultūras darba organizatori. Brīvajā laikā nodarbojos ar sveču liešanu un griešanu. Interese par svecēm parādījās 2013.gada rudenī, kad vadīju Zaņas pagastā Sorosa fonda – Latvija atbalstītā projekta ‘’Sabiedrisko centru attīstības turpinājums Saldus novadā’’ ietvaros dažādas radošās un tai skaitā sveču liešanas meistarklases.
Svecēm nopietnāk pievērsos 2015.g.rudenī, kad pašmācības ceļā apguvu griezto sveču mākslu. Griezto sveču māksla ir unikāla ar to, ka tikpat kā nav iespējams radīt divas identiski vienādas sveces, jo katra no tām ir individuāls un neatkārtojams roku radīts mākslas darbs. Pie palīgdarbiem cītīgas palīdzes ir abas meitas, kuras veic smalko vaska figūru saliešanu un sagatavošanu sveču dekorēšanai. Ziemā papildināju savas sveču liešanas zināšanas pie citiem šī amata pratējiem. Pavasarī pēc klientu vēlmēm vadīju sveču dekorēšanas meistarklases izbraukumos un īsi pirms vasaras pieņēmu klientu izaicinājumu vadīt tieši griezto sveču meistarklases izbraukumos. Neskatoties uz to ka vasarā mēs sveces aizdedzam daudz retāk sāku gatavoties ziemas sezonai iepērkot jaunas sveču formas un lasot pļavas ziedus, augus sveču dekorēšanai. Mans plānotājs lēnām sāka pildīties ar izbraukuma griezto sveču meistarklasēm. Guvu pārliecinošu apstiprinājumu nepadoties jau pie sasniegtā un turpināt piedāvāt iespēju cilvēkiem radoši un pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku radošajās meistarklasēs.

MANS MOTO ‘’Dzīve ir tik skaista, cik paši to skaistu protam radīt’’.

Image title

Image title

Image title

ATBALSTOT PROJEKTU IZVĒLIES SAVU UNIKĀLO LABUMU:

Image title

IEGULDOT PROJEKTĀ, JŪS ATBALSTĪSIET SATURĪGU, RADOŠU UN KVALITATĪVU BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANU IKVIENAM MOBILĀS SVEČU DARBNĪCAS APMEKLĒTĀJAM.

Ilma Kamkovska

Par Ilma Kamkovska

Vēlos radīt mobilo griezto sveču darbnīcu ''SaldusSveces'', lai ikvienam būtu iespēja radīt unikālus mākslas darbus.

Uzdod jautājumu