Logo icon

Simtgades karogs Cēsīm

Kategorija Pilsētvide, apkaime: Cēsis, Cēsu pilsēta, autors: Uzņēmēji Cēsīm


Latvijas simtgadē Cēsu Dziesmu svētku kalniņā pacelsim īpašu Simtgades Dziesmu svētku gaisotni pieredzējušu Latvijas karogu!

4,315€  līdz šim no   3,625€
4,315€  /   3,625€
0 Sekundes atlikušas

4,315€ (119%)

58 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Novembris 16, 2018
balsot0

Šī ir Tava iespēja būt daļai no īpaša projekta – Latvijas simtgadē Cēsu Dziesmu svētku kalniņā pacelt īpašu Simtgades Dziesmu svētku gaisotni pieredzējušu Latvijas karogu!

Projekta mērķis ir radīt paliekošu un sakoptu vietu Cēsīs, kas atgādinātu par Latvijas 100.dzimšanas dienas gadu un tā īpašajiem Dziesmu svētkiem.

Vai zināji, ka Cēsīm ir pašām savs Dziesmu svētku kalniņš? Atbalstot šo projektu, iespējama tā rotāšana ar autentisku Latvijas simtgades XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku 18 metrus augstu galveno karogu mastu ar Latvijas karogu tajā, kas plīvoja Mežaparkā svētku noslēgumā. Karoga masta autentiskumu apstiprina tā ražotājs un uzstādītājs Lielajā Dziesmu svētku estrādē SIA “Amberlat”.

“No sirds novērtēju aktīvu Cēsu iedzīvotāju degsmi, godinot Latvijas simtgadi, Dziesmu svētkus un Cēsis. Domāju, ka tas ir tikai loģiski, ja Cēsīs, Latvijas karoga dzimtenē, plīvotu šāds askētisks karogs, kas vienlaikus ir ļoti īpašs un simbolisks,” norāda Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

Lai sagatavotu karogu pacelšanai, nepieciešams uzstādīt karoga mastu ar karogu Dziesmu svētku kalniņā.

Atbalsti projektu un pasniedz dāvanu Latvijai tās simtgadē – īpašu un skaistu vietu mūsu valsts karoga dzimtenē, Cēsīs!

Uzņēmēji Cēsīm

Par Uzņēmēji Cēsīm

Mēs esam aktīvu Cēsu uzņēmēju domubiedru grupa, kas vēlas darīt labu Cēsīm, Latvijas simtgadē palīdzot atdzimt Dziesmusvētku kalniņam Cēsīs.

Uzdod jautājumu