Logo icon

"What is Marriage?" izdošana latviski

Kategorija Cits, apkaime: Liepāja, Latvia, autors: Jāzeps Baško


Izdosim latviski grāmatu "What is Marriage?" (autori Sherif Girgis, Ryan T. Anderson, Robert George) dabiskās ģimenes aizstāvībai.

4,223€  līdz šim no   4,000€
4,223€  /   4,000€
0 Sekundes atlikušas

4,223€ (105%)

111 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Februāris 24, 2021
balsot7

Grāmata ir izdota, virtuālais atklāšanas pasākums otrdien!

Atjaunināts Aprīlis 23, 2021

Paldies par pacietību! Vēlāk nekā cerēts, bet 20. aprīlī grāmata "Kas ir laulība?" ir beidzot izdota un ir sākusi ceļu pie lasītājiem. Pirmajā nedēļā esam piegādājuši grāmatu daļai no ziedotājiem, kas bija atsaukušies aicinājumam norādīt adresi. Pārējiem jau adresi norādījušajiem grāmatas tiek izsūtītas pa pastu šodien un tuvākajās dienās.

Nākamotrdien, 27. aprīlī, pulksten 20.00 ir iecerēts virtuāls grāmatas atklāšanas pasākums Zoom vidē ar tiešraidi Kodokas Facebook lapā. Ja vēlaties izvaicāt grāmatas latviešu izdevuma veidotājus, reģistrējieties iepriekš dalībai caur Zoom: https://zoom.us/webinar/register/WN_UCbN0FAeTO2CcE68sknu_w Ja vēlaties tikai klausīties, tad varēs to darīt tiešraidē Kodokas Facebook lapā https://www.facebook.com/KodokaLv

Grāmatu varēs iegādāties Jāņa Rozes grāmatnīcā sākot no nākamās nedēļas otrās puses par nedaudz vairāk kā 16 EUR.

Ja vēlaties iegādāties vairākus eksemplārus, rakstiet uz redakcija@kodoka.lv

Lūgums atsūtīt piegādes adresi un kontakttālruni tiem, kas to vēl nav izdarījuši. Nākamās nedēļas beigās atkal veiksim dažus piegādes braucienus, ja vēl viss nebūs pa pastu izsūtīts.

Grāmata nodota drukāšanai

Atjaunināts Marts 30, 2021

Sveicināti!

Pēc vairākiem tehniskiem un organizatoriskiem sarežģījumiem, vakar 29. martā beidzot grāmata "Kas ir laulība? Vīrieša un sievietes savienības aizstāvība" tika nodota drukāšanai. Diemžēl šodien uzzināju, ka grāmata tiks nodrukāta un iesieta vien trīs nedēļu laikā neskatoties uz iepriekš pieteiktu datumu un solīto izpildes laiku viena nedēļa. Tipogrāfija to pamatoja ar prasību maiņu - pēdējās dienās nolēmu, ka grāmatai tomēr jāiznāk cietos vākos, kas procesu sarežģī un paildzina.

Ja notiks kā solīts, grāmata būs gatava 20. aprīlī. Lai grāmatas uzreiz varētu piegādāt lasītājiem tajā pašā nedēļā (19. - 25. aprīlis), ir jānoskaidro piegādes adreses. Lasītājiem Rīgas un Liepājas apkārtnēs, kā arī pa ceļam starp Rīgu un Liepāju grāmatas piegādāšu ar auto. Ja pēc adresēm izrādīsies, ka ir vairākas adreses kādās citās pilsētās, tad aizbraukšu arī uz turieni. Pārējiem nosūtīšu pa citiem ceļiem.

Ziedotāju sarakstā mums ir arī vairāki cilvēki, kas ir ziedojuši vairāk nekā 15 EUR, taču nav izvēlējušies nekādu labumu. Ja esat mainījuši domas un vēlaties saņemt grāmatu, tad nav par vēlu pieteikties.

Lūdzu visiem ziedotājiem atsūtīt piegādes adresi uz e-pastu redakcija@kodoka.lv līdz 9. aprīlim. Informāciju lūgums sūtīt no tās pašas e-pasta adreses, ar kuru piereģistrējāties projektubanka.lv (uz kuru saņemat šo ziņojumu). Tiem, kas cer uz piegādi mājās, lūgums norādīt arī telefona numuru.

Pašiem nepacietīgākajiem lasītājiem varu nosūtīt latviešu izdevuma priekšvārdu un ievadu elektroniskā formātā. Norādiet šādu vēlmi ziņojumā par adresi. Uz ievadu var pieteikties arī tie, kas ziedoja mazāk par 15 EUR.

P.S. Šo ziņu Jums sūta projektubanka.lv automātiski, kad pievienoju jaunumus lapā projektubanka.lv

Pirmais mērķis sasniegts!

Atjaunināts Februāris 17, 2021

Ar 100. labvēļa ziedojumu 17. februārī sasniedzām 4000 eiro robežu! Tas nozīmē, ka ziedošanas kampaņa ir izdevusies! Taču tā vēl nav beigusies.

Pateicos visiem ziedotājiem, kas dāsni ziedojuši grāmatas izdošanai neskatoties uz nenoteiktību, kas valda šajos laikos! Paldies tiem drosminiekiem, kas ir paši ziedojuši un tad dalījušies ar informāciju par šo projektu savu paziņu, kolēģu un sekotāju lokā, neskatoties uz to, ka noteiktās aprindās atbalsts šādam projektam šobrīd netiek vērtēts atzinīgi.

Projekta kopējās izmaksas pārsniedz 6000 eiro un ziedojumu vākšana caur ProjektuBanka.lv turpināsies vēl 7 dienas. Kampaņas sākumā rakstīju, ka, ja šeit savāksim 5000 eiro, tad apsvēršu iespēju palielināt izdevuma tirāžu no sākotnēji plānotajiem 500 uz 1000 eksemplāriem. Interese par grāmatu ir liela un varu apliecināt, ka 5000 eiro savākšanas gadījumā tirāžu noteikti palielināšu.

Visi caur projektubanka.lv ziedotie līdzekļi tiks ieguldīti "What is Marriage?" izdošanā. Ja tiks saziedots vairāk nekā nepieciešams, tad pārpalikums tiks novirzīts citam projektam - grāmatu sērijai "Leukothea: Konservatīvās domas bibliotēka". Tas ir projekts, kurš sākās vēl pirms "What is Marriage" - 2020. gada septembrī. Tā zinātniskais vadītājs ir prof. Raivis Bičevskis un pavisam drīz jau būs gatava pirmā grāmata šajā sērijā - Rodžera Skrūtona "Kā būt konservatīvam" ("How to be a conservative"). Otrā grāmata sērijā būs Patrika Denīna "Why Liberalism Failed". Vairāk par šo un citiem projektiem drīzumā varēs lasīt https://www.kodoka.lv

Ziedotāju apziņošanu par piegādes adresi un piegādes veidu veikšu marta sākumā.

Loading
Jāzeps Baško

Par Jāzeps Baško

Pēc izglītības programmētājs ar senu aizraušanos avīžu un grāmatu izdošanā.

Uzdod jautājumu