Logo icon

Woody Blocks

Kategorija Spēles, apkaime: Ventspils, Latvia, autors: WoodyToys


Attīstošas, koka konstrukcijas rotaļlietas bērniem.

1,005€  līdz šim no   998€
1,005€  /   998€
0 Sekundes atlikušas

1,005€ (100%)

25 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 28, 2022
balsot318

Image title

Woody Blocks

No Darba Galda Līdz Bērnistabai

Pirms vairāk nekā trīs gadiem aizsākās WoodyToys stāsts. WoodyToys jau no paša sākuma radās apvienojoties trīs pamatelementiem: rūpīgs un izsmalcināts darbs, mīlestība pret dabu un vēlme aizvien attīstīties. Mūsu produkts Woody Blocks ir ne tikai attīstoša koka rotaļlieta bērniem, bet arī pacietīga un smalka darba rezultāts, kas iespējams tikai nepārtraukti pilveidojoties. WoodyToys mērķis ir attīstīt ilgtspējīgu bērnu rotaļlietu ēru.

Image title

Tieši Jūsu bērnam

Woody Blocks ir viena no visu laiku ilgtspējīgākajām rotaļlietām, kas savā funkcionalitātē jau izturējusi gadsimtiem ilgu laika pārbaudi. Mīļie vecāki, Woody Blocks ir ilgtspējīgs produkts Jūsu bērnam ne tikai tāpēc, ka tiek radīts no atjaunojamiem dabas resursiem, bet arī tāpēc, ka šis ir neierobežotas iztēles produkts. Ar Woody Blocks ikviens varēs neskaitāmas reizes veidot savu fantāzijas lidojumu - sapņu pili, pilsētu, notikumus vai pat koncepcijas saviem nākotnes darbiem.

Image title

Atplet spārnus iztēles lidojumam

Jau Senajā Grieķijā, pasaules slavenais filazofs, Platons ir paziņojis, ka ikvienam nākotnes topošajam arhitektam, inženierim, radošajai personībai jau no bērnības ir jāsāk spēlēties ar konstrukcijas rotaļlietām. Nav nekāds noslēpums, ka ar šāda tipa rotaļlietām spēlējas ne tikai bērni, bet arī pieaugušie, kas reizi pa reizei atgriežas bērnībā.

Image title

Veicini attīstību

Woody Blocks ir viens no produktiem, kas attīsta bērna patstāvīgu attīstību. Woody Blocks attīstošā, koka konstrukcijas rotaļlieta bērniem atbilst pasaules slavenajām Montessori un Waldorf mācīšanas filozofijām. Tieši tāpat kā šīs filozofijas, arī Woody Blocks tic bērna radošajam potenciālam, vēlmei mācīties un tam, ka katrs bērns ir individuāla personība, kura attīstās un veido savu pasauli.

Image title

Woody Blocks pamatvērtības

.

- Dabai draudzīgs

- Attīstošs

- Neierobežotas iztēles

- Aizraujošs

- Drošs

- Kvalitatīvs

- Ilgtspējīgs

- Izklaidējošs

- Parocīgs

- Radīts ar rokām

. Image title

Par Woody Blocks

  • Woody Blocks tiek pilnībā radīts izmantojot kokmateriālus, kas ir dabai draudzīgs un ilgtspējīgs materiāls.
  • Woody Blocks attīsta bērna motoriku, loģisko domāšanu, iztēli, komunikācijas prasmes.
  • Woody Blocks ļauj bērnam atraisīt fantāziju un savu radošo domāšanu, veidojot jaunas un iepriekš nebijušas konstrukcijas.
  • Woody Blocks ir drošs produkts bērniem, jo tas ir radīts no pietiekoši lielām koka detaļām, kā arī apstrādāts ar dabīgu eļļu.
  • Woody Blocks, pateicoties koka kārbiņai, ir ērti un viegli paņemt līdz izbraucienos, kā arī to ir parocīgi novietot plauktā.

Image title

Iegādājies Woody Blocks!

Iegādājies interneta vietnē Etsy

Image title

Mums ir Svarīgs Jūsu atbalsts!

Ar savu entuziasmu, degsmi un pieredzi mums ir izdevies radīt Woody Blocks pirmos prototipus un produktus. Lai veiksmīgi spētu spert pirmos soļus kā vietējā, tā arī eksporta tirgū, mums ir nepieciešams Tavs atbalsts. Mums ir nepieciešams šāds finansiāls atbalsts:

Image title

Iekārtas

Virsfrēze/trimmeris, lentes slīpmašīna, orbitālā slīpmašīna

Materiāli

Kokmateriāli WoodyBlocks izveidei

Pakalpojumi

Uzņēmuma reģistrācija (Juridiskie un grāmatvedības pakalpojumi)

Mārketings

Reklāmas izveide, reklāmas publicēšana, uzņēmuma tēla veidošana

Telpas

Telpu īre, komunālie maksājumi

Woody Toys Komanda

Mēs Roberts un Rihards esam WoodyToys komanda. WoodyToys komanda sevī apvieno augsta līmeņa ražošanas un pārdošanas prasmes ar ambīcijām sniegties aizvien augstāk, kā arī ar lielu entuziasmu iestāties par ilgtspējību dabas jautājumos.

Image title

  • Rihards - Pārdošanas speciālists (Pa kreisi)
  • Roberts - Ražošanas speciālists (Pa labi)

Kā Mūs Atrast?

WoodyToys

Par WoodyToys

Mēs esam zaļi domājošs uzņēmums, kas rada attīstošas koka konstrukcijas rotaļlietas bērniem.

Uzdod jautājumu